Дебютний роман Віталія Дуленка «Маяк»

Новини

Покровщина багата літературними талантами і те, що на українській літературній і письменницькій ниві з’явилося ім’я нашого молодого талановитого земляка це доводить.

Нещодавно в бібліотеку передали книгу: дебютний роман письменника Віталія Дуленка «Маяк» з дуже щирим автографом: «Для Покровської бібліотеки, де для мене почалася любов до книжок. Миру та перемоги».

Ми в бібліотеці були розчулені і раділи такій увазі і подарунку. Приємно, що наші колишні читачі пам’ятають і цінують бібліотеку, а подарована книга стала ексклюзивною новинкою для наших користувачів.

Віталій Дуленко народився і виріс в Покровському. Зараз з дружиною живе в Києві. Працює дизайнером інтерфейсів. Фах Віталія стає в пригоді коли треба створити обкладинку, банер чи відео для просування своїх творів.

Про те з чого почався його письменницький шлях, каже, що з любові до книжок. «Я люблю дві речи: читати та писати…Я все життя з книгою в руках, постійно читаю і, як, мабуть, сталося й у багатьох авторів, в якийсь момент подумав, що можу написати власну історію, таку, щоб мені сподобалася».

Віталій переважно пише в жанрі містики, трилеру та жахів. Не дивно, що один з його улюблених письменників Стівен Кінг. Окрім нього, полюбляє Джона Фаулза, Кормака Маккарті, Джона Стейнбека, Вільяма Голдінга, Кнута Гамсуна, Умберто Еко, Гарпера Лі; обожнює оповідання Рея Бредбері. Також активно читає українських авторів.

Далеко не всі оповідки страшні, є серед них і про життя звичайних, сучасних людей. «Мені просто цікаві люди у всій своїй різноманітності і я намагаюся писати про них так чесно, як можу».

Віталій автор декількох десятків оповідань на платформах «Аркуш», «Бабай», «Підвал», часопису «Морок», антології випускників Litosvita «Переступи», проектів літоб’єднання «Букбанда» та Самвидаву («Паперовий топчик»).

Він є фіналістом і лавреатом численних літературних конкурсів, серед яких «Число звіра», «Неопалима купина», «Що відбувається у темряві» та багатьох інших. У нього вийшло дві збірки оповідань, повість «Золінген», роман «Моя цифрова тінь».

А нещодавно у видавництві «КСД» вийшов дебютний роман Віталія – «Маяк», який презентували на Книжковому Арсеналі, який став топом продажів, його одразу розібрали читачі першого дня на стенді видавництва. Крім того, увесь тираж містичного трилера «Маяка» від Віталія Дуленка, який привезли на Арсенал, розкупили на третій день. Головний герой роману «Маяк» влаштувався працювати на маяк, а там починається відбувається щось загадкове.

Крім успішної літературної творчості Віталій власноруч збирає дрони для ЗСУ. Як він каже: цьому сприяла любов до електроніки та конструкторів, та ненависть до москалів

Віталій Дуленко нещодавно закінчив і відправив у видавництво новий роман «Там, де живуть книжки». Це історія про книжкову блогерку, яка отримує для огляду книжку невідомого автора, в якій той описав життя героїні, включно з таємницями минулого, які вона намагалася забути. В пошуках відповідей, героїня дізнається багато нового про себе, свою родину та рідне містечко, яке, як вона сподівалася, вона покинула давним-давно.

В цьому романі багато про книжки та любов до читання, про складні сімейні стосунки й таємниці, пошук тридцятирічними себе в сучасному світі іще багато чого. Є там і жаска легенда, довкола якої крутяться долі героїв, але це не містика.

Запрошуємо читачів до бібліотеки, де можна взяти роман «Маяк». Також пропонуємо зайти на сторінку письменника на платформі «Аркуш» https://arkush.net/user/48. , де можна читати онлайн твори, слухати аудіокниги автора.

Радимо підписатися на Телеграм-канал В. Дуленка «Чорна бібліотека» У каналі він ділиться новими творами, книжковими оглядами, відгуками на переглянуті фільми та цікавинками про свою творчість.

переглядів: 322 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *