Майстер-клас в «Швейній майстерні»

Новини

Захід в нашій бібліотеці це завжди гарний настрій, позитивні емоції, дружнє спілкування. Нещодавно саме в такій атмосфері відбувся майстер-клас з виготовлення подушки-кістки, ще вони називаються «евакуаційні», адже вони необхідні, щоб доставити поранених до шпиталю. Такі подушки дозволяють зафіксувати голову чи кінцівки в нерухомому положенні, що допомагає зберегти життя українських захисників, які отримали поранення на полі бою, використовують в реанімаціях, аби людині з ампутованими кінцівками було зручніше лежати під час лікування.

Тренер майстриня Тетяна Кушнір (Творча лабораторія Братського будинку культури) як завжди, професійно, чітко і доброзичливо провела заняття, надихнула власним прикладом Усі секрети виготовлення подушки дізналися ті, хто завітав на це заняття. Це були місцеві мешканки і ті, хто вимушено переїхав в нашу громаду (ВПО).

А опісля, під час чаювання, учасниці спілкувалися, ділилися думками і історіями з життя, жартували

Захід відбувся в форматі Заходу згуртування «Я поруч з тобою», якій втілюється у межах проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програми USAID DOBRE. Організаційний партнер — Агенція сталого розвитку «Хмарочос».

Переглянути фото на фейсбуці

переглядів: 61 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *