«Вірші для дітей». Миколи Різниченка

Новини

На Покровщині проживає багато людей, талановитих і неординарних, небайдужих до слова, до життя. Ці люди — поети, які поетично сприймають дійсність. Це надзвичайні люди: талановиті, з багатобарвним сприйняттям світу. 

Для кожного письменника, поета видання своєї книги – важливий етап, вінець творчості. Кожен прагне щоб його творче надбання стало доступним для людей.

Бібліотека з радістю бере участь у підготовці, упорядкуванню, навіть верстці і друкуванні книг місцевих авторів, наскільки це в наших можливостях і компетенції. Маємо досвід в допомозі авторам кількох книг і двох поетичних збірок, які вийшли повноцінним друком

Творити для малюків не кожному під силу. Пам’ятаєте мудру настанову про те, як треба писати для дітей? Так, як і для дорослих, тільки краще. Художнє слово покликане пробудити в маленьких українцях Людину.

На днях відбулося приємна і значима для нас і автора подія: на базі бібліотеки видана поетична ілюстрована збірка місцевого поета, члена поетичного клубу «Ліра» Миколи Різниченка «Вірші для дітей». Так склалося, що в день, коли М. Різниченко відвідав бібліотеку щоб отримати перший сигнальний примірник, в бібліотеку завітали заступник голови Дніпропетровської ОДА Задорожна Надія Володимирівна, директор департаменту соціального захисту Дніпропетровської ОДА Кришень Олена Вікторівна, які в цей день були з робочим візитом в нашій громаді. Директор бібліотеки В.І. Штепенко розповіла їм про роботу бібліотеки і звернула увагу на книгу М. Різниченка, яка зацікавила наших гостей. Микола Григорович подарував перший примірник з автографом Надії Задорожній, яка щиро подякувала і побажала подальших успішних творчих здобутків автору.

переглядів: 100 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *