Четвертий випуск альманаху «Покровське видноколо»

Краєзнавство Новини

Засідання клубу покровських поетів «Ліра» яке відбулося в бібліотеці, було присвячене презентації чергового четвертого номеру літературно-мистецького та історико-краєзнавчого альманаху «Покровське видноколо». В цьому випуску альманаху надруковано твори, написані з початку повномасштабної війни України за свою незалежність. Війна, жахіття смерті й трагедія втрат, переселенці, розгубленість, відчай і такі жадані надії на спасіння й мир. Усе це прожите й пережите. Це крик душі українців, гіркий смак війни, зламані людські долі, сльози і вболівання за долю країни, віра в добро, справедливість і Перемогу. 

Присутні читали свої нові вірші. Слухали пісні у виконанні наших неймовірних виконавиць Галини Решетченко, Ірини Казидуб та жіноче вокальне тріо Олексадндрівського СБК.

Вплив війни на людей руйнівний. Вигорання, депресія, тривожність. Як втриматися, не впасти в розпач. Своїми порадами і досвідом щиро ділилися і обговорювали цю проблему присутні на заході. І як останній акорд виконали гімн України, це відбулося по зову серця.

Ми маємо змогу проводити зустрічі в бібліотеці завдячуючи нашим хоробрим незламним воїнам ЗСУ, які мужньо дають відсіч ворогу, відстоюють незалежність та свободу нашого народу. За що ми їм щиро вдячні! Доземний уклін та шана всім український Воїнам! Віримо в ЗСУ! Допомагаємо ЗСУ! І разом до Перемоги!

Переглянути фото у фейсбуці

переглядів: 304 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *