Підтримка жінок у період військового стану

Новини

Напередодні Нового року в бібліотеці відбулося вручення сертифікатів і подарунків випускницям спеціалізованих курсів основ крою та шиття. Курси працювали з 07 по 25 грудня, їх проводила тренер Аліна Тютюнник. Курси були організовані з метою підтримки жінок у період військового стану, в рамках роботи Жіночого центру працевлаштування завдяки проекту «WE-AKT ІІ: Діємо задля жінок та їх можливостей», який впроваджується ООН за підтримки Європейського Союзу та реалізується ГО «Інноваційні соціальні рішення».

На курсах навчалося 15 жінок. Це жінки, які хотіли опанувати базові навички крою та шиття для майбутнього працевлаштування, дехто зможе розпочати власну справу, для декого отримані знання стануть вигідним хобі, яке принесе користь та задоволення від рукоділля.

Програма курсу передбачала освоєння теоретичних та практичних знань з основ швацької майстерності, Зокрема слухачки освоїли теоретичні та практичні знання з правил зняття мірок з фігури; підбору тканини; розрахунку та побудові базових конструкцій; технологію пошиття виробу та його послідовність. Пройшли практику роботи за швейною машинкою та пошиттю окремих виробів, зокрема наволочки, фартуха, спідниці та плаття. 

На «випускному вечорі» в дружній приязній атмосфері сертифікати і подарунки — набори для шиття — вручала кар’єрна радниця центру Жіночого працевлаштування Покровської ОТГ Валентина Панкратьєва. З привітанням виступила директор бібліотеки Віра Штепенко, своїми враженнями про навчання на курсах і словами вдячності поділилася Єлизавета Мачихіна. Сподіваємося, що опанування нових навичок допоможе випускницям курсів працевлаштуватися на бажану роботу, займатися улюбленою справою.

Переглянути фото у фейсбуці

переглядів: 282 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *