Краєзнавча робота бібліотек

Новини

14 грудня 2023 р. Дніпропетровською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія та Дніпропетровською бібліотечною асоціацією було проведено обласну міжвідомчу науково-практичну конференцію «Краєзнавча робота бібліотек в контексті консолідованого партнерства з архівами, музеями та краєзнавцями області». Крім бібліотечних фахівців Дніпропетровської області, в конференції брали участь представники наукових бібліотек декількох областей України, а також науковці музеїв, обласного архіву, відомі краєзнавці та журналісти регіону.

Працівники Покровської бібліотеки взяли активну участь в роботі конференції-онлайн. Краєзнавчий напрямок роботи один з провідних в діяльності нашої бібліотеки. Бібліограф Лариса Таращук виступила з доповіддю «Бібліотечне краєзнавство: традиції і деякі аспекти сьогодення».

Учасники конференції зосередили свою увагу на обговоренні питань краєзнавчого бібліотечно-інформаційного обслуговування користувачів в умовах воєнної агресії, створенню та просуванню цифрових краєзнавчих продуктів в мережі інтернет. Особлива увага була приділена питанням партнерських взаємовідносин бібліотек з музеями, архівами та краєзнавцями, реалізації спільних краєзнавчих проєктів як основного підґрунтя для виховання патріотичних почуттів та настроїв в суспільстві.

переглядів: 400 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *