Реалізація грантового проєкту «Нові локації – можливості після релокації»

Новини

1 листопада, в рамках моніторингу реалізації грантового проєкту «Нові локації – можливості після релокації», який реалізується ГО Безпечний хаб “ПравоPolice” на базі КЗК «Покровська бібліотека» у співпраці з ГО Десяте Квітня, бібліотеку відвідали шановні гості, наші партнери з розвитку громад та спільнот: представниця UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні – Тетяна Руденко, представниці ГО «Десяте квітня» – Ольга Мурза і Віра Василенко.

Завдяки реалізації проєкту відкрито нові локації, а саме: «MAKERSPACE в бібліотеці» або «Швейна майстерня» і локацію для надання консультувань та послуг з цифрової грамотності, що розширило напрямки отримання безкоштовних послуг. А також створено простір для спілкування місцевого населення та внутрішньо переміщених осіб.

Наші партнери поспілкувалися з волонтерами та працівниками бібліотеки, обмінялися думками щодо можливостей розвитку просторів, які вже існують, та відриття нових напрямків в рамках розвитку громади та сприяння підтримки ВПО та місцевого населення протистояти викликам сьогодення.

Пані Тетяна подякувала за плідну співпрацю і гарну реалізацію проєкту, який дозволив ще якісніше та активніше надавати допомогу людям Покровської громади.

Проєкт реалізується за підтримки ГО «Десяте Квітня», в рамках проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб, осіб, які постраждали від конфлікту та розширення прав та можливостей громади» у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців.

Переглянути фото

переглядів: 222 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *