Справжні причини війни, або Як працює російська пропаганда

Новини

Міжнародна інтерактивна XR-виставка
«Справжні причини війни, або Як працює російська пропаганда»
в Покровській бібліотеці

ГО «Правополіс» разом з партнерами, КЗК «Покровська бібліотека» приєднались до національного марафону протидії пропаганді та запрошує вас відвідати XR-виставку «Справжні причини війни, або Як працює російська пропаганда» з 1 по 10 листопада 2023 року. Програма виставки розроблена для підвищення обізнаності та медіаграмотності суспільства, протидії російській пропаганді.

Відвідувачі матимуть можливість за допомогою додатку “edAR” у смартфоні активувати та «оживляти» плакати, докладніше ознайомитися з системою російської агітації, розвінчати маніпуляції. Цей новий інструмент з XR-технологією буде представлено в 5 000 шкіл та громадських інституцій в Україні та ще 20 країнах світу.

Додаток edAR, що робить AR-технології доступними для освітян та громадських активістів, розробили ГО «Європейський Інститут Чорнобиля» у партнерстві з ініціативою «НотаЄнота» в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Виставка поєднує знайомий усім формат постерів з новітніми технологіями. Плакати, представлені тут, були створені з використанням штучного інтелекту шляхом аналізу великого масиву даних на задану тему.

Ця унікальна інноваційна виставка розроблена спеціально задля протидії російській пропаганді з метою підвищення рівня обізнаності й медіаграмотності в суспільстві. Вона докладно пояснює, як побудована система російської пропаганди, розвінчує відомі фейки та маніпуляції, що роками працюють проти України, і головне – показує, до чого це може призвести, на прикладах війни.

Завдяки додатку edAR усі переваги 3D, AR і VR-досвіду можуть бути доступні без спеціальної техніки.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

  • Встанови додаток (через APP STORE або PLAY MARKET)
  • Обери мову (українська або англійська) та цікаву для себе виставку.
  • Наведи смартфон на постери. Скануй зображення, дивись, як вони оживають, встановлюй 3d моделі, відкривай портали 360.
  • Увага! Ваш девайс має підтримувати функцію доповненої реальності! Коли ж ні – в додатку доступні фото, відео й тексти, які пояснюють, що зашифровано під тією чи іншою ілюстрацією.

переглядів: 434 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *