Вплив війни на психіку руйнівний

Новини

Депресія, тривожний розлад та посттравматичний стресовий синдром – такі психічні розлади, на думку експертів ВООЗ, загрожують українцям у результаті війни. Загалом, симптоми таких захворювань, передбачають медики, можуть проявитись у мільйонів людей. Психічне здоров’я має важливе значення для особистого благополуччя, підтримки здорових сімейних відносин і здатності людини робити внесок в життя суспільства. Фізичне здоров’я неможливе без психічного здоров’я, адже вони багато чим пов’язані. У складних ситуаціях треба звертатися до фахівців психологів. Але можна й самому допомогти собі виконуючі вправи, саморегуляцію. Уміння стабілізувати власний емоційний стан сприяє зменшенню наслідків стресу, відновленню після пережитої кризової події.

17 жовтня на психологічному онлайн-тренінгу, який провела психолог Ольга Фролова в бібліотеці, присутні підвищили рівень обізнаності та формування навичок самопідтримки та надання підтримки людям, які пережили серйозну стресову подію. Учасники тренінгу отримали нові знання і слушні поради фахівчині, активно виконували вправи, спілкувалися з тренером. Психологічному розвантаженню сприяла жива музика у виконанні Лариси Купченко, запашна кава і чай.

Захід став можливий завдяки співпраці КЗК «Покровська бібліотека» з ГО Безпечний хаб “ПравоPolice”, за підтримки ГО Десяте Квітня в рамках проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб, осіб, які постраждали від конфлікту та розширення прав та можливостей громади» у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців в Україні.

Переглянути фото

переглядів: 197 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *