«Покровське моє степове»

Новини

Краєзнавство вже давно набуло великої популярності, оскільки дозволяє людям більш глибоко пізнати свою Батьківщину, її історичний спадок. Цей напрям роботи нашої бібліотеки традиційно є одним з пріоритетних.

Бібліотечне краєзнавство сприяє: соціальному, економічному, культурному розвитку краю; всебічному вивченню і науковому дослідженні краю; вихованню поваги до історії і культури краю; розвитку творчих здібностей особистості на основі місцевих традицій.

При бібліотеці діє краєзнавчій клуб «Джерело», створено туристично-інформаційний центр. Бібліотека тісно співпрацює з місцевими краєзнавцями і історико-краєзнавчим музеєм, проводяться заходи з краєзнавства.

5 жовтня в читальній залі відбулися інтеграційний захід — краєзнавчі студії «Покровське моє степове». На зустрічі були присутні краєзнавці Покровської громади, працівники місцевого історико-краєзнавчого музею, члени поетичного клубу «Ліра», ВПО: люди, які вимушені були покинути свої домівки у Великій Новосілці, у Донецьку та Гуляйполі, оселилися в Покровському і за цей час стали добрими друзями бібліотеки та влилися в життя нашої громади. Захід відвідала Віра Василенко, представниця громадської організації Десяте Квітня, які допомагають нам створити комфортні умови в бібліотеці та сприяють наданню нових послуг.

Ведуча заходу завідувачка відділом обслуговування Ольга Котенко ознайомила присутніх з краєзнавчою роботою бібліотеки, переглянули відеоролик «Покровське моє степове», який бібліотека створила для туристичного форуму, відеоматеріали презентацій книг місцевих авторів, буктрейлер на книгу Володимира Процана «Дібрівка у вогні». Присутні обговорювали деякі аспекти вивчення історії Покровщини, ділилися своїми знаннями щодо історії заснування нашого селища, натхненно читали вірші присвячені історії рідного краю. Огляд краєзнавчої літератури зробила бібліограф Лариса Таращук.

Оживила, налаштувала на невимушене спілкування фортепіанна музика у виконанні Лариси Купченко та запашна кава.

Переглянути фото

переглядів: 203 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *