«Все починається з книги»

Новини

27 вересня відбувся інтеграційний захід «Все починається з книги» спільно з клубом покровських поетів «Ліра». Захід проходив у форматі літературного свята. Крім працівників КЗК «Покровська бібліотека» і членів клубу «Ліра» було запрошено наших користувачів, в тому числі і ВПО, людей, які вимушено покинули свої домівки в умовах жорстокої війни.

Члени поетичного клубу «Ліра» читали свої вірші, дарували слова вдячності за постійну можливість спілкування в чудовому сучасному просторі бібліотеки. Зазначили, що слово — могутня зброя й не варто забувати про це, мова, культура, духовність завжди будуть відігравати велику роль у формуванні української нації. Під час заходу лунали авторські пісні та пісні інших українських авторів.

Запашна кава, поетичне слово, пісня, книга, творче спілкування додало наснаги й підтримки духу. Захід став можливий завдяки співпраці КЗК «Покровська бібліотека» з ГО Безпечний хаб “ПравоPolice” , за підтримки ГО Десяте Квітня, в рамках проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб, осіб, які постраждали від конфлікту та розширення прав та можливостей громади» у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців в Україні.

Літературне свято відбулося на піднесеному настрої, сприяло психологічній розраді присутніх, зняло емоційну напругу сьогодення.

Переглянути фото

переглядів: 213 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *