Майстер-класи з пошиття екосумок

Новини

Орієнтуючись на потреби та запити жителів громади та внутрішньо переміщених осіб, тенденції розвитку сучасних бібліотек комунальний заклад культури «Покровська бібліотека» запроваджує нові послуги, в тім числі сервісні.

Простір «MAKERSPACE в бібліотеці» або «Швейна майстерня», що віднедавна діє в бібліотеці, стає все більш популярним. Жителі громади та внутрішньо переміщені особи можуть відвідати заняття з основ шиття та рукоділля, різноманітні тренінги та майстер-класи, скористатись сучасними швейними машинам та просто корисно провести час. Крім того відвідувачам «Швейної майстерні» надаються консультації та практична допомога з дрібного ремонту речей та можливість для самостійної роботи на швейних машинах.

Унікальні та оригінальні речі завжди цінні та привертають до себе увагу, особливо якщо зроблені із екологічно чистих матеріалів. У вересні в Швейній майстерні бібліотеки пройшли два майстер-класи, які вела Чудник Тетяна Василівна. Шістнадцять учасниць отримали навички з пошиття екосумок, великий заряд позитиву та усвідомлення причетності до небайдужих людей, що прикладають зусилля щодо поліпшення екологічної ситуації та збереження природи. У продовженні зустрічі всі учасниці мали можливість навчитися шити спеціальні сумки для покупок (шоппери) з тканини. Наші майстрині з легкістю впоралися з поставленим завданням і швидко увійшли в азарт з пошиття. В результаті кожна учасниця заняття пішла додому з сумкою індивідуального пошиття!

Спілкування продовжилося за чашкою кави у затишному бібліотечному мінікафе, обладнаному кавомашиною та чайним посудом.

Захід став можливий завдяки співпраці КЗК «Покровська бібліотека з ГО Безпечний хаб “ПравоPolice” , за підтримки ГО Десяте Квітня, в рамках проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб, осіб, які постраждали від конфлікту та розширення прав та можливостей громади» у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців в Україні.

Бібліотеку відвідала та привітала учасників майстер-класу представник ГО Десяте Квітня Віра Василенко.

Ми, ж в свою чергу, глибоко вдячні благодійникам, керівництву громади за небайдужість та надану можливість створити чудові умови для роботи бібліотеки та простору «Швейна майстерня».

Переглянути фото

переглядів: 152 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *