«День усиновлення – свято милосердя та любові»

Новини

В бібліотеці в межах реалізації проєкту «Нові локації – можливості після релокації» який реалізується КЗК «Покровська бібліотека» у співпраці з ГО Безпечний хаб “ПравоPolice” за підтримки ГО Десяте Квітня, в рамках проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб, осіб, які постраждали від конфлікту та розширення прав та можливостей громади» у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців в Україні заплановано ряд заходів для ВПО та місцевих мешканців, де ми поспілкуємось та обміняємось думками щодо можливостей розвитку громади та сприяння підтримки ВПО та місцевого населення протистояти викликам сьогодення.

До Дня усиновлення, якій з цього року відзначатиметься 17 вересня, в бібліотеці відбулася інтеграційна зустріч «День усиновлення – свято милосердя та любові» усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, працівників служб у справах дітей, всіх тих хто на практиці втілює гасло «Чужих дітей не буває», хто прийняв у своє серце і сім’ю дітей, які при різних обставинах втратили рідні сім’ї.

Ведучі заходу Ольга Котенко і начальниця служби у справах дітей виконкому селищної ради Ірина Андрєєва привітали присутніх зі святом, подякували за небайдужість, за те що подарували родинний затишок дітям, позбавлених батьківського піклування. Ірина Олексіївна відповіла на питання присутніх.

За запашною кавою і чаєм (дякуємо ГО Безпечний хаб “ПравоPolice” за обладнання нашого міні кафе – кавомашину і чайний посуд) учасники зустрічі спілкувалися, обмінялися досвідом та знаннями одне з одним. Вирішили відновити роботу клубу «Родинне намисто».

Нехай у кожному домі, у кожній родині лунає щасливий дитячий сміх, серця будуть відкритими для тепла, ласки і любові, які так необхідні усім дітям. Будемо милосердними, даруймо родинне тепло, віру, надію і любов тим, хто цього потребує.

Переглянути фото

переглядів: 144 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *