Майстер-класу по виготовленню речей з джинсів

Новини

Сьогодні в бібліотеці відбувся незвичайний захід. Це була феєрія гарного настрою, свято фантазії, натхнення і золотих жіночих рук, хвилюючий фешн-показ стильних виробів, що створилися за пару годин з речей, які вже лежали на поличці «треба викинути».

В бібліотеці зібралися учасниці майстер-класу по виготовленню речей з джинсів, які власники вважали вже не придатними для носіння. Майстриня Тетяна Кушнір зорієнтувала присутніх на творчий процес, запропонувала виготовити красиві джинсові фартухи, оздобити їх аплікаціями, тощо. Вона розповіла як найкраще викроїти з речей заготовки обновок, як правильно їх зшити. Робота закипіла. В хід пішли джинси, сорочки, курточки, яскраві тканини для оздоблення. Активно використовували обладнання бібліотечної «Швейної майстерні», що дозволило швидко і професійно зшити, обробити, довести до ідеального вигляду моделі фартушків. Дякуємо ГО “ПравоPolice” за партнерство.

Кожна учасниця під час майстер-класу могла проявити свою креативність і зуміла створити красиві та оригінальні речі. Рукодільниці із задоволенням приміряли ексклюзивні фартушки. «Ми не просто приємно провели час, створюючи гарну річ, але й відволіклись від буденного життя», говорили учасниці заходу, покровчанки і ВПО. А творча та дружня обстановка надихнула організаторів на розробку нових цікавих тем для наступних зустрічей. Захід закінчився чаєм з солодощами. Безсумнівно, виготовлені власноруч красиві речі будуть дарувати жінкам теплі спогади про цікаву зустріч.

Переглянути фото заходу

переглядів: 120 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *