Майстер-клас по виготовленню ляльки-саше «Кавовий позитивчик»

Новини

Коворкінг нашої бібліотеки активно використовується користувачами для індивідуальної і групової роботи, для навчання, проведення тренінгів і вебінарів, засідань, а також для спілкування, дозвілля, розвитку талантів і творчості.

20 липня в бібліотеці відбулося справжнє свято фантазії і майстерності. Майстриня Покровської громади Тетяна Юріївна Кушнір провела майстер-клас по виготовленню ляльки-саше «Кавовий позитивчик». На захід зібралися жінки різного віку, об’єднані любов’ю до рукоділля і творчості, які прагнули відійти від суворої буденності та зануритися, хоча б на короткий час, у світ спокою і натхнення. Учасниками були користувачі бібліотеки: покровчанки і ВПО.

Почалося наше свято з виставки вишуканих, ідеальних до дрібниць виробів пані Тетяни, огляду літератури з рукоділля її власної бібліотеки і розповіді про свою творчість.

Присутні під уважним, тактовним, професійним керівництвом Тетяни Юріївни вирізали заготовки майбутніх сувенірів, зшивали, наповнювали, ґрунтували неймовірно ароматним розчином міцної кави, ванілі, кориці, сушили і створювали власні образи котів і совушек фарбами, фломастерами.

Працівники бібліотеки дуже задоволені, тим, що у нас є місце, як кажуть, «і для старих і для малих». І хочемо знов подякувати нашим партнерам ГО “ПравоPolice” за обладнання швейної майстерні, яке використовувалося під час проведення майстер-класу. А дітки, які прийшли з мамами на захід могли також цікаво проводити час в бібліотеці на дитячому ігровому майданчику читальної зали від Безпечний хаб “ПравоPolice”, не відволікаючі мам і бабусь від творчої роботи.

Результатом майстер-класу стали власноруч виготовлені симпатичні ароматні ляльки, які тривалий час наповнюватимуть приємним ароматом кімнату чи автомобіль.

На заході відбулося психологічне розвантаження учасників, об’єднання присутніх на основі спільної любові до рукоділля, створення затишку, бажання навчитися новим умінням. Наприкінці, за чаюванням рукодільниці ділилися враженнями, висловлювали вдячність пані Тетяні, та працівникам бібліотеки за цікаво і корисно проведений час, за можливість спілкуватися з однодумцями, заведенню нових друзів, бажання подальшого проведення майстер-класів з рукоділля в бібліотеці.

Переглянути фото у фейсбуці

переглядів: 338 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *