Коворкінг нашої бібліотеки

Новини

Коворкінг нашої бібліотеки активно використовується нашими користувачами для індивідуальної і групової роботи, навчання, спілкування, дозвілля.

Нещодавно відбувся комплексний захід спільно з місцевою гімназією. Перші батьківські збори першокласників, провела класна керівниця Яна Сергіївна Підтабачна. Бібліотекарі підготували книжкову виставку для батьків «Книги для батьків, які хочуть зрозуміти своїх дітей».

Для присутніх бібліограф бібліотеки Лариса Таращук провела презентацію книжкової виставки-рекомендації «Письменники, короновані словом» в рамках регіонального проєкту «Читаємо разом» — ініційованого «Дніпропетровською бібліотечною асоціацією» та КЗК «Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія», мета якою — популяризація сучасної української літератури.

Проектом передбачено знайомитися з творчістю майстрів слова, що здобули визнання, мають нагороди, а також багатий літературний доробок.

Протягом дії проекту вже більш як 10 років проводиться регіональна кампанія «Письменники, короновані словом» у межах ознайомлення з творчістю популярних українських письменників.

Бібліотеки Покровської громади теж беруть участь у залученні своїх користувачів до читання кращих художніх творів сучасних українських письменників.

На заході також відбулося відкриття нашого ігрового дитячого майданчика для дітей, які приходять до бібліотеки з батьками. Цей простір ми створили завдяки співпраці з ГО «ПравоPolice». Щиро вдячні за надані меблі, книги, іграшки нашому партнеру. Тепер малята можуть цікаво провести час, поки батьки вибирають книги, або працюють в інтернет-центрі. Першокласники гімназії, які прийшли з батьками на збори були першими гостями нашого майданчика. Для підлітків і дорослих від ГО «ПравоPolice» ми отримали сучасні цікаві настільні ігри. «Хто я?», «Подорож навколо світу», «UNO (УНО)» «Еліас юніор», «Про країни». В бібліотеці навіть створився міні клуб, якій об’єднав наших юних користувачів, що полюбляють проводити вільний час в змістовному спілкуванні.

переглядів: 493 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *