День швейної машини – нове свято нашої бібліотеки

Новини

Щорічно 13 червня увесь світ відзначає свято з нагоди одного з найважливіших винаходів – День швейної машини. Тепер цей день має повне право бути бібліотечним святом, бо наша «Швейна майстерня» розвивається, залучає більше користувачів, надає більше послуг. Це стало можливим завдяки співпраці і фінансуванню ГО «ПравоPolice», яка з великою увагою і розумінням справи допомагає нам. Від ГО «ПравоPolice» ми отримали нове додаткове швейне обладнання та приладдя для швейної майстерні, зокрема дві чудові сучасні машини: промислову швейну машину Jack і промисловий оверлок Jack, меблі, манекен, інші необхідні речі для навчання шиттю, та для роботи майстерні.

Це дасть нам змогу розширити наявні послуги та створення нових можливостей для творчості, навчання, дозвілля та комфортного перебування наших відвідувачів.

Запрошуємо людей, які вимушено переїхали в нашу громаду (ВПО), покровчан в нашу затишну майстерню.

Наша кваліфікована майстер-швачка Тетяна Василівна Чудник проводить курси-навчання шиття, індивідуальні консультації, безоплатно для внутрішньо-переміщених осіб надає послуги з ремонту одягу, підгонку речей по розміру, тощо. Користувачі бібліотеки після інструктажу фахівчині зможуть самостійно скористатися швейним приладдям для власних потреб. Мейкер-простір чекає на творчих відвідувачів.

переглядів: 288 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *