Нові книги в бібліотеці

Новини

Нові книги в бібліотеці – радість для всіх, і бібліотекарів, і для читачів. Адже кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство. Це яскраві видання на будь-який смак.

Наш книжковий фонд поповнився 107-ма примірниками чудових нових книг завдяки проєкту грантової підтримки бібліотек «Книжкові гранти». Організатор проєкту «Книжкові гранти» – Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів у партнерстві з Благодійним фондом «Бібліотечна Країна» та Благодійним фондом громади Харкова «Толока» за фінансової підтримки письменників і книготорговців Helping Ukrainian Books and Booksellers (Каролін Форче, Мітчелл Каплан, Крістофер Меррілл, Аскольд Мельничук і Джейн Анру), Канадсько-Української Фундації та Українського національного об’єднання Квебека.

За результатами конкурсу були відібрані 30 публічних бібліотек України з 975 поданих заяв, які отримали книжки українських видавців 2021-2023 років видання. Покровська бібліотека стала однією з щасливих отримувачів.

Нові книги вже знайшли свої місця на поличках і з нетерпінням чекають на зустріч зі своїми читачами. Запрошуємо всіх любителів книги на перегляд-ознайомлення з новими надходженнями щоб стати першими читачами новинок. Художня проза українська та зарубіжна, детективи і фентезі, романи про кохання, гучні бестселери, есеї, – тут розмаїття на будь-який смак! Чекаємо вас у бібліотеці на виставці-перегляді нових видань.

переглядів: 1,400 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *