Новорічне засідання клубу поетів «Ліра»

Новини

Відбулося святкове засідання поетичного клубу «Ліра».Напередодні Нового року ми маємо змогу проводити зустрічі в бібліотеці завдячуючи нашим хоробрим незламним воїнам ЗСУ, які мужньо дають відсіч ворогу, відстоюють незалежність та свободу нашого народу, щоби у нас було свято Нового Року та Різдва. За що ми їм щиро вдячні! Доземний уклін та шана всім український Воїнам! Віримо в ЗСУ! Допомагаємо ЗСУ! І разом до Перемоги!

На святкове засідання поетів були запрошені Пєшеходова Людмила Віталіївна та Білай Микола Володимирович, які приїхали до нас з Донецька та Гуляйполя. Ми залюбки познайомили гостей з творчою спільнотою Покровської громади, а саме з майстрами і шанувальниками літературного слова. В то й же час Микола Володимирович познайомив присутніх з літераторами Гуляйполя, зі своєю творчістю та подарував читачам бібліотеки свою збірку «Орденоносці з доганою».

Члени клубу читали свої нові вірші.Завдяки вмінню поетів бачити серцем і душею, і за допомогою слова малювати картини зимової краси присутні поринули в казкову атмосферу Новорічних Свят, що наближаються.

Підчас зустрічі лунали музичні вітання від митців Олександрівського Будинку культури, всіх зачарував спів Ірини Казидуб, і вже зовсім несподіванкою явилося привітання з Новим роком аматорів Катеринівського будинку культури.

Переглянути фото на Фейсбуці

переглядів: 573 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *