Нагородження переможців літературного конкурсу «Історія однієї світлини»

Новини

Напередодні Дня української писемності та мови в читальній залі бібліотеки зібралися члени поетичного клубу «Ліра», користувачі бібліотеки щоб відзначити це свято а також провести нагородження переможців літературного конкурсу «Історія однієї світлини». Щорічні літературні конкурси,які організовує поетичний клуб «Ліра» стають активним рушієм літературного процесу нашого краю і користуються популярністю. В них залюбки беруть участь не тільки покровчани, а й творчі люди з інших міст і сіл України.

Цьогоріч наш конкурс відбувся в незвичайних умовах воєнного часу. Він довів, що війна не привід забути про творчість і культуру, не привід не підтримувати українське слово.

Про те, хто став переможцем в цьому конкурсі ми вже писали на нашому сайті. І, нарешті з’явилася нагода зібратися, привітати всіх учасників конкурсу, нагородити переможців, поспілкуватися. Також відбулося нагородження переможців мистецького конкурсу «Веселий Бересток». Дякуємо Людмилі Федоренко за організацію конкурсу на сторінці групи з однойменною назвою.

Ведучою заходу була Ольга Іванівна Котенко, завідуюча відділом обслуговування, церемонію нагородження провели член журі конкурсу Людмила Андріївна Федоренко і директор бібліотеки Віра Іванівна Штепенко. Учасники отримали грамоти, подяки, сувеніри. Спонсором конкурсу стала підприємець Тетяна Миколаївна Головко, за що ми дуже їй вдячні.

Учасники конкурсу натхненно читали свої твори, ділилися спогадами і враженнями, тому що тема цьогорічного конкурсу торкнулася зворушливих радісних або сумних подій кожного автора.

Юрій Ніколаєнко, крім свого літературного дару має неабиякий хист до співу. Він заспівав дві пісні, йому підспівували всі присутні. Дружня, невимушена, тепла і творча зустріч вкотре показала скільки в нашій громаді талановитих людей, переконала, що незважаючи на труднощі, які принесла війна в наше життя ми потребуємо необхідність бути почутим, слово є підтримкою і нашою зброєю.

Переглянути фото

переглядів: 366 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *