Вікімарафон 2022 у Покровській бібліотеці

Новини

28 та 29 січня КЗК «Покровська бібліотека» долучилася до Вікімарафону 2022, який був присвячений 18-річчю створення української Вікіпедії.

Дотримуючись коронавірусних обмежень, відвідувачі та працівники КЗК «Покровська бібліотека» редагували українську Вікіпедію. Було створено 5 нових статей, як написаних з зовнішніх джерел, так і шляхом перекладу з іншомовних розділів Вікіпедії.

Участь у цьому Вікімарафоні міг взяти кожен охочий: для цього необхідно було написати нову статтю на будь-яку тему. Всі статті мають відповідати критеріям значимості, бути написаними на підставі авторитетних джерел та посилатись на них, не порушувати авторського права, а також дотримуватись нейтральної точки зору й не містити оригінальних досліджень.

Серед учасників заходу були як і нові учасники, так і ті, хто вже неодноразово брав участь у Вікімарафонах. На заході учасники отримували консультації від волонтера української Вікіпедії, який пояснював базові правила написання стай, показував як оформлювати статті та надавав інші консультації. Завдяки учасникам Вікімарафону у нашій бібліотеці були створені наступні статті:
Майюнгозавр
Роберто Мамані Мамані
Кінетична мова
Зоря морів (роман)
Евритопні організми

Переглянути фото Вікімарафону у фейсбуці

переглядів: 491 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *