Міжвідомча науково-практична конференція

Новини

15 грудня 2021 року фахівці Покровської бібліотеки взяли участь у обласній міжвідомчій науково-практичній конференції для керівників бібліотечних закладів публічних, спеціальних та спеціалізованих бібліотек міста і області за темою «Бібліотечно-інформаційне обслуговування в сучасному освітньому та соціокультурному середовищі: нові концепції, технології, послуги», яка відбулася в режимі онлайн на платформі ZOOM. Ініціатором та організатором її проведення була КЗК «Дніпропетровська обласна універсальна бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія та Дніпропетровська бібліотечна асоціація.

У конференції взяли участь понад 100 бібліотечних фахівців з міських і селищних бібліотек територіальних громад області та представники спеціальних і спеціалізованих бібліотек. Всі учасники конференції ознайомились з кращими інноваційними практиками бібліотечно-інформаційного обслуговування різних категорій користувачів в сучасному соціокультурному середовищі.

Лариса Таращук, бібліограф КЗК «Покровська бібліотека», долучилася до заходу з виступом «Бібліотечний коворкінг: сучасний інформаційний, навчальний, дозвіллєвий простір», на Платформі I «Публічна бібліотека територіальної громади», де представила роботу Покровської бібліотеки.

Інші учасники також ділилися досвідом роботи бібліотек, які працюють у громадах Дніпропетровської області.

Конференція, дякуючи організаторам, пройшла, пізнавально, цікаво.

Переглянути фото у фейсбуці

переглядів: 746 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *