Затишне спілкування в клубі поетів

Новини

На своє грудневе засідання в перший день зими в читальній залі бібліотеки зібралися члени клубу покровських поетів «Ліра», любителі поезії.

Перший день зими видався прохолодним, але безсніжним. Але вигадливі сніжинки — виставка витинанок, які майстерно робить Надія Білозуб, прикрасила читальну залу, додала зимової чарівності, святковості, вишуканості заходу і гарного настрою присутнім.

Почалася зустріч з приємної події: координатор клубу Валентина Чепурко передала вітання переможцям конкурсу есе та віршів «Моя Україна» до 30-річчя Незалежності який проводив Центр національних культур ЗОУНБ і вручила дипломи і примірники альманаху «Поиск», куди увійшли роботи наших переможців Ірини Фінчук-Цвіркун і Миколи Корявця.

Однією з тем засідання клубу була презентація чергового номеру історико-краєзнавчого, літературно-мистецького альманаху «Покровське видноколо», який щорічно з 2020 року видає бібліотека. Другий номер альманаху «Покровське видноколо» продовжує знайомити читачів з культурно-мистецьким життям сіл і селищ Покровської ТГ, його видатними особистостями, його минулим і сьогоденням. Більшість творів, які увійшли в альманах написали члени клубу «Ліра»

Твори, що увійшли до цього числа альманаху поділено на розділи. До першого розділу «Стежиною легенд» увійшли авторські легенди, перекази, поеми об’єднані романтичною і опоетизованою історією Покровщини. Твори сповнені щирої любові до Краю і народу, до людського життя у всіх його проявах.

Твори історико-краєзнавчого напрямку розділу «Історичні перехрестя» присвячені нашій драматичній історії, відкривають нові відомості про події, особистості, розвиток краю.

Матеріали розділу «Миттєвості» розповідають про знаного на Покровщині майстра репортажної фотографії, фотохудожника Олексія Івановича Запарю

Також наші поети читали свої нові вірші, ділилися цікавими думками, обговорювали роботу клубу, плани на майбутнє, участь в літературних конкурсах.

Постійні відвідувачі засідань клубу — працівники Олександрівського будинку культури Алла Омельяненко, Тетяна Бугай, Ірина Казидуб, подарували кілька нових пісень для присутніх.

Переглянути фото у Фейсбуці

переглядів: 580 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *