Чарівне і загадкове місто Львів

Списки літератури

Запрошуємо познайомитися з серією збірок про чарівне і загадкове місто Львів які бібліотека отримала завдяки Програмі поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

Львів. Спогади. КоханняЛьвів. Спогади. Кохання: збірка — Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. — 317 с.

«Львів. Спогади. Кохання» Моменти стають спогадами. Миттєвості — посмішками на світлинах, теплими історіями, які зігрівають серце. Пам’ятаєш, як усією родиною святкували Різдво у засніженому Львові, присипаному цукровою пудрою снігу? І як ми зустрілися вперше в цьому місті? Як шукали затишку і тепла у привітних кав’ярнях? Як цілувалися під дощем? Стільки історій трапилося в цьому фантастичному місті солодкого кохання та терпкого шоколаду! Художники й музиканти, мрійники, закохані та самотні, місцеві і приїжджі — тут кожен знайде на денці горнятка присмак світлої надії. Хтось зустріне свого янгола-охоронця, хтось — пристрасне кохання чи здійснення мрії. І найцінніше дещо, про що мріє кожен з нас…

Львів. Шоколад. Кам'яниціЛьвів. Шоколад. Кам’яниці: збірка. — Харків: Клуб Сімейного дозвілля, 2020. — 251 с

«Львів. Шоколад. Кам’яниці» — збірка, яка відкриє таємниці історії творення галицької столиці. Це десять зворушливих оповідань від знаних письменниць, овіяні романтикою та чарами міста, де колись цокотіли підковами коні, шаруділи шатами львівські пані, пливучи по бруківці, а згодом – дзеленчав старий трамвай.
Сучасне місто тут переплітається з давнім, часом пізнаваним, а часом і не дуже, але таким же цікавим і звабливим, як і колись. Каплиця Боїмів і Чорна кам’яниця, вілла на Хресті й будинок на площі Ринок Усі вони поволі розкриватимуть вам свої таємниці, про які, наймовірніше, ви ніколи не чули й навіть не здогадувалися.

Львів. Кава. ЛюбовЛьвів. Кава. Любов: збірка — Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. — 267 с.

«Львів. Кава. Любов» — це історії про закоханих та покинутих, про щасливих і тих, хто загубив себе, про романтику та буденність, про жінок і чоловіків, про тебе й про мене. Деякі з цих оповідань солодкі, як збиті з ваніллю вершки або справжнє кохання. Інші — гіркі, як свіжозварена кава або спогади про доленосні події нашого недалекого минулого. Треті ще довго залишають по собі аромат цинамону, мускатного горіха та містичних збігів…

переглядів: 692 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *