Моторошні детективні історії

Списки літератури

827 нових сучасних видань різної тематики і жанрів: історія й народознавство, мовознавство, мистецтво, техніка, художня література для дітей та дорослих українських і зарубіжних авторів, бібліотека отримала завдяки Програмі поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги. Тож усі бажаючі можуть підшукати для себе книги на будь-який смак!

Пропонуємо ознайомитися з моторошними детективними історіями від всесвітньо відомого американського письменника, Короля жахів Стівена Кінга, які чекають на вас у нашій бібліотеці.

Стівен Кінг. Піднесення — Клуб Сімейного Дозвілля, 2019 — 160 с.

Головний герой — Скотт Кері. І останнім часом він почав худнути. Ви подумаєте: «Ну й що тут такого незвичайного?» Річ у тому, що з кожним днем він легшає і легшає, але не змінюється зовні. Одного дня він може просто відірватися від землі? Його лікар каже: будемо спостерігати за ситуацією. Я не знаю, що це — хвороба чи якась аномалія. У цьому містечку завжди відбувалися дивні речі. І тепер вони відбуваються зі Скотом.

Фантастична й трохи моторошна історія про те, яким чином дивні обставини можуть зблизити людей. Тут є все: атмосфера маленького міста, магія, радощі та життєві виклики.

Стівен Кінг. Інститут — Клуб сімейного дозвілля, 2020 — 608 с.

Тієї ночі почався кошмар. Батьків Люка вбили, а самого хлопця закинули в позашляховик та повезли в невідомому напрямку. Він приходить до тями в місці, яке називають Інститутом. Таке собі гетто для дещо… незвичайних дітей. Їх викрадають і тримають тут, наче піддослідних щурів. Директорка місіс Сіґсбі та співробітники цієї зловісної установи безжально «викачують» з дітей їхні телепатичні й телекінетичні здібності. Нова знайома Люка каже, що звідси неможливо втекти. Але він має спробувати…

Стівен Кінг. Крістіна — Клуб сімейного дозвілля, 2021 — 576 с.

Арні лузер. Хирляве посміховисько в окулярах у сталевій оправі й розсипом прищів на обличчі. У кожній школі є такий хлопець, якого дівчата наче не бачать. Арні жив собі таким, допоки не побачив Крістіну і не закохався в неї. І це геть не смішно від самого початку, хоч Крістіна — машина. А потім буде страшно…
Куплену за безцінь у злющого старигана Роланда Лебея стару «плімут-фурію» Арні почне потроху відновлювати. Та з кожним днем розвалюха з двома хижими плавцями набуватиме дедалі більш блискучого вигляду й чомусь віддалятиме Арні від друга Денніса, провокуватиме сварки з батьками. Арні позбудеться прищів, накачає плечі й познайомиться з вродливою дівчиною. Та Крістіна ні з ким не ділитиме Арні. Зло, що дрімало під капотом, прокинеться.

Стівен Кінг. Кінець зміни. — Клуб сімейного дозвілля, 2020 — 448 с.

Фінальний роман трилогії про детектива Білла Ходжеса, чиї розслідування в «Містері Мерседесі» і «Що впало, то пропало» пов’язані з містичною особистістю комп’ютерника-вбивці Брейді Харстфілда. Під загрозою опиняються підлітки, які колись були врятовані детективом від вибуху на концерті. Але ж знешкоджений Містер Мерседес перебуває у лікарні… Чий таємничий голос нашіптує страшні слова, після яких жити несила? Білл Ходжес шукає відповідь на це запитання, а наввипередки з ним іде невблаганна смерть…

переглядів: 914 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *