Всеукраїнський день бібліотек

Новини

Сьогодні 30 вересня в Україні святкують Всеукраїнський день бібліотек.

В читальній залі на свято зібралися працівники бібліотек Покровської громади, ветерани бібліотечної справи, заступниця голови селищної ради І.В. Швидь, начальниця відділу культури, туризму, національностей та релігій Н.О. Разгулова, провідний спеціаліст цього відділу Л.В. Кушнір, наші колеги — працівники Олександрівського сільського будинку культури.

Від Інни Володимирівни Швидь присутні почули багато гарних слів про роботу бібліотек Покровщини, привітань і побажань. Наталя Олександрівна Разгулова також щиро привітала бібліотекарів з професійним святом. Для бібліотекарів наші гості принесли подарунки. Голова профспілки працівників культури Л.В. Таращук привітала колег, бібліотекарям вручила премії. А Олександрівська сільська бібліотека і Дитяча бібліотека які цього року відзначають ювілеї свого заснування, отримали подарунки.

Директорка КЗК «Покровська бібліотека» В.І. Штепенко виступила з цікавою доповіддю, мультимедійною презентацією в якій розповила про всі бібліотеки громади, наші здобутки, і перспективи розвитку і також тепло привітала всіх з професійним святом. Святковості і радості додало урочистостям виступи наших дорогих друзів і колег — працівників Олександрівського будинку культури Ірини Казидуб, Алли Омельяненко, бібліотекарки Тетяни Бугай, які вокальними номерами підняли настрій і додали яскравості заходу.

Переглянути фото у фейсбуці

переглядів: 647 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *