Екскурсія і бібліотечний урок і для юних читачів

Новини

Стало доброю традицією нашої бібліотеки проведення екскурсій до бібліотеки для юних читачів на початку навчального року. Так до книгозбірні завітали учні 8-го «Б» та 9-х класів Покровської гімназії. Завідувачка відділом обслуговування О.І. Котенко провела екскурсію «Бібліотека — твоя точка опори». Бібліограф Л.В. Таращук провела бібліографічний огляд книг із серій «Сучасна європейська підліткова книга» та «Порадник підлітка».

Учні ознайомилися з правилами бібліотеки, дізналися про роботу різних відділів бібліотеки, про послуги та можливості нашого закладу, дізналися про принципи роботи читального залу та абонементу бібліотеки. Брали активну участь у бесіді про довідкову літературу (словники, енциклопедії, довідники та ін.) Дізналися про краєзнавчій фонд бібліотеки а також про письменників рідного краю.

Друга частина заходу відбулася у форматі бібліотечного уроку «Довідковий апарат бібліотеки. Електронний каталог». Бібліографка Л.В. Таращук почала розповідь про довідковий апарат книги, про будову карткових каталогів, про бібліографічний опис документів, та що таке ББК, УДК, ISBN. Цікавою була розмова про Електронний каталог нашої бібліотеки, який розташований на сервері Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки, включає «Базу книг», а аналітичний опис місцевої преси входить до «Краєзнавчої бази Дніпропетровщина». Учні із задоволенням взяли участь в тренінгу по пошуку документів в електронному каталозі.

По закінченню заходу кілька учнів виявили бажання стати читачами бібліотеки та отримати в користування книги з бібліотечного фонду. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших користувачів.

Переглянути фото

переглядів: 787 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *