З Україною в серці

Новини

Україна відзначає багато державних свят, але День Незалежності — особливе свято для країни. 24 серпня 1991 року був прийнятий Акт проголошення Незалежності України, який відкрив нову сторінку української державності.

30 років тому наша країна отримала статус — Незалежна держава. Вік нібито і невеликий, але скільки всього сталося за ці роки… Події, які відбулися чітко вказують на те, що Україна була, є і буде. Треба тільки любити її, вірити в неї і діяти задля неї. 

В читальній залі бібліотеки відбулося свято «З Україною в серці», присвячене Дню Незалежності України. На патріотичну годину зібралися члени поетичного клубу «Ліра», читачі бібліотеки. Захід почався піднесено і урочисто, всі присутні заспівали Гімн нашої рідної країни. Ведуча Ольга Котенко торкнулася історії державності, сказала про звитягу і жертовність українців в здобутті незалежності щоб мрія багатьох поколінь втілилася в життя.

Мультимедійну презентацію до свята Дня Державного Прапора України провела Лариса Таращук. Йшлося про Історію українського прапора, яка відображає всю історію української державності — з давніх часів і до цього дня. Було проведено бібліографічний огляд книг із серій «Політичні портрети» та«Славетні постаті України».

На святі звучала музика і пісні на вірші місцевих поетів О. Гасенка, Н. Дмитренко у виконанні Валентини Ковнір, вокалістів Олександрівського БК. Поети читали свої вірші про любов до рідної землі, ділилися думками про патріотизм, про важливість рідної мови, про відповідальність кожного громадянина за стан справ в рідній країні. Свято вийшло дуже щирим, в дружній атмосфері творчих, талановитих людей. Під час свята координатор клубу «Ліра» В. Чепурко розповіла про нові досягнення і перемоги наших літераторів, які зайняли майже всі призові місця в конкурсу есе та віршів «Моя Україна», присвяченого 30-річю Незалежності України: який проводив Центр національних культур ЗОУНБ. А Валентина Чепурко Отримала Гран-Прі в міжнародному конкурсі «Рідкісний птах» в двох номінаціях — проза та поезія! З такою цінною відзнакою, та з минулим днем народження її щиро вітали всі присутні.

Переглянути фото заходу

переглядів: 788 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *