Україна незалежна, то ж цінуйте це належно

Новини

Відзначення 30-тої річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора цього року стало пріоритетним напрямком в роботі нашої бібліотеки. Для відвідувачів проводяться інформаційно-просвітницькі заходи, патріотичні години, книжково-ілюстративні виставки. Ми використовуємо різні формати заходів, в тому числі і камерні, індивідуальні, все для того щоб задовольнити запити і цікавість наших користувачів.

Сьогодні на замовлення працівників Покровської державної податкової інспекції провели усний журнал «Україна незалежна, то ж цінуйте це належно». Під час заходу присутні ознайомилися з мультимедійною презентацією про історію державного прапора України. Інша сторінка усного журналу була інтерактивною бесідою про необхідність бути достойним громадянином своєї держави, робити все, щоби наша батьківщина стала сильною, могутньою, багатою, миролюбною державою.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять українців, що віддали своє життя за свободу і незалежність нашої країни. І серед них наші земляки, які боронили нашу землю на Сході: Добропас Сергій Віталійович, Сех Роман Миколайович, Севастьянчик Дмитро Олександрович, Грінченко Микола Вікторович, Хоружа Наталія Олександрівна.

Українська жага до волі та незалежності пройшла скрізь віки і створила той фундамент, на якому ми міцно стоїмо. Кожен з нас отримав свободу, яка є нашою спадщиною та здобутком Незалежності.

Переглянути фото заходу

переглядів: 789 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *