Душі невичерпна криниця

Новини

В наш непростий час ми все одно прагнемо позитиву, приємних емоцій, зустрічей з прекрасним, які надихають, окриляють. Поезія… Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття. Поетичне слово здатне проникати в таємниці людської душі, розвиває уяву, викликає найрізноманітніші емоції, вчить людину мислити , дає змогу побачити навколишній світ свіжим поглядом, допомагає розібратися в своїх переживаннях.

Відбулося приємна і урочиста для нас подія: ясного літнього дня в Клубі покровських поетів «Ліра» відбувся творчий вечір місцевої поетеси Тетяни Котельнік і презентація її першої поетичної збірки «Душі невичерпна криниця».

В читальній залі бібліотеки зібралися місцеві поети, члени клубу «Ліра», друзі, рідні, шанувальники поезії. Було запрошено видавчиню О.Г. Меркулову із Запоріжжя, начальницю відділу культури, туризму, національностей і релігій Покровської ТГ Н.О. Разгулову. Н.О. Разгулова привітала Т. Котельнік з творчим успіхом — виданням поетичної збірки, також передала найщиріші вітання від селищного голови С.А. Спажевої.

Для кожного літератора видання своєї книги – важливий етап, вінець творчості. Кожен прагне щоб його творче надбання стало доступним для людей.

Ведуча вечора Ольга Котенко знайомила присутніх з біографією героїні зустрічі, на фоні мультимедійної презентації звучали її вірші. Щедрими оплесками зустрічали присутні вірші, які особливо сподобалися. Працівники Олександрівського сільського клубу подарували присутнім кілька пісень. Своїми враженнями про творчість поетки ділилися колеги по перу Микола Корявець, Ірина Гончарова, Ірина Фінчук-Цвіркун, Юрій Ніколаєнко. Багато щирих слів таланту Тетяні Котельнік сказали друзі і рідні. Директорка бібліотеки В.І. Штепенко побажала поетесі нових творчих злетів, нових збірок.

Збірка поезій Тетяни Котельнік «Душі невичерпна криниця» пронизана світлом багатого внутрішнього світу поетеси, її непересічного світобачення, неординарного розуміння життя, навколишньої дійсності. Образи і світосприйняття у Тетяни Іванівни свої, особисті, саме цим її вірші полонять читачів. Здавалось би прості по формі вони мають неабиякий вплив на емоції та враження, напрочуд зворушливі, ліричні, здатні торкнутися глибини людської душі. Родзинкою є тонка іронія авторки. А особливості і надзвичайного враження додають ілюстрації, які намалювала 9-літня онучка Тетяни Іванівни — Катерина, яка сьогодні проживає з батьками у Великій Британії та творчо співпрацює з бабусею.

Вірші Тетяни Іванівни – це пісня її душі в якій живуть поруч кохання, надія і велика повага та любов, яка проситься на музику. У збірку поезій «Душі невичерпна криниця» увійшли дві пісні «Доля дівоча» в обробці Олени Давиденко.

 «Пісня лебедина» в обробці Василя Батиря, що прозвучала у виконанні дуету Алли Омельяненко і Ірини Казидуб.

Окрім поезії пані Тетяна має ще одне захоплення – вишивання ікон. Виконані бісером, хрестиком роботи зачаровують своєю красою. Свої роботи дарує близьким і друзям. Роботи пані Тетяни були представлені на виставці «Вишита Благодать». Зустріч пройшла в активному спілкуванні, ніхто не залишився байдужим і запам’яталася кожному з присутніх родинною теплотою, душевністю, щирістю.

Переглянути фото заходу

переглядів: 868 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *