Натхнення. Творчість. Нові книги

Новини

Вже вкотре в затишній читальній залі бібліотеки зібралися на своє засідання поети Покровщини і шанувальники поезії. Зустріч почалася з  оголошення результатів онлайн-конкурсу читців «Благословенне слово, що гартує» до 150-річчя Лесі Українки. Учасники конкурсу Валентина Чепурко, Людмила Федоренко, Микола Корявець нагороджені Подяками і призами від спонсора конкурсу Тетяни Головко (магазин «Школярик).

Головною темою було нові видання збірок наших поетів, друк їхніх творів в літературно-художніх альманахах України. А це чималий доробок, за останні півроку вийшло 7 книг. Авторські поетичні збірки вийшли у Валентини Чепурко «Чорно-білі клавіші життя», і у Тетяни Котельник «Душі невичерпна криниця». А в альманахах «Зі мною завжди», «З музою на вахті», «Ти+я», «Візерунки», «Кольори кохання», серед творів українських письменників і поетів є й твори Надії Дмитренко, Ірини Фінчук-Цвіркун, Ірини Гончарової, Тетяни Котельник, Валентини Чепурко.

Живе спілкування — це завжди збагачення ідеями, почуттями та натхненням. Це було тепле свято однодумців спільного поетичного сприйняття. Учасники вечора, немовби, зробили паузу в цьому стрімкому світі, зупинилися на мить, відчули глибину, гармонію, щирість і відвертість віршів. Музика і поезія йдуть поряд тому на вечорі звучала музика і пісні. Особливо піднесений настрій допомагали створити своїм співом Ірина Казидуб, вокальне тріо Олександрівського сільського будинку культури — Алла Омельяненко, Тетяна Бугай, Ірина Казидуб. Загальне захоплення викликали пісні покровського поета і композитора Олексія Гасенка «Лебеді», «Покровські вечори», «В дитинство зайду на хвилину» у виконанні Валентини Ковнір і Ольги Котенко, аккомпонував на фортепіано автор.

Протягом вечора звучали авторські вірші у виконанні поетів. Непомітно, сплинуло більше двох годин в розмові, роздумах, дискусії про життя, його багатогранність, плинність і нелегкість. Зустріч промайнула як миттєвість і залишила в серцях присутніх почуття задоволення від духовного спілкування.

Переглянути фото

переглядів: 811 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *