Нагородили переможців конкурсу читців

Новини

В цьому році на державному рівні відзначається 150 років від дня народження Лесі Українки.

Леся Українка — одна з найвидатніших українських мисткинь слова. Багатогранний талант письменниці виявився в найрізноманітніших жанрах — ліриці, епосі, драмі, прозі, публіцистиці. Її творчість сповнена глибоких патріотичних почуттів до України.

До відзначення 150 річчя від дня народження Лесі Українки Покровська бібліотека організувала і провела в лютому онлайн-конкурс читців «Благословенне слово, що гартує». Відеоролики учасників розміщено на YouTube сторінці Покровської бібліотеки. В конкурсі взяли участь читці різного віку, але переважно учнівська молодь.

19 травня в бібліотеці відбулося нагородження учасників конкурсу читців — учнів і учениць театрального класу «Вітрила мрій» КЗК «Покровська школа мистецтв».

А у Всесвітній день вишиванки, 20 травня, в Покровській бібліотеці було проведено нагородження учасників онлайн-конкурсу читців — учнів Покровської гімназії. Учасникам та вчителю української мови та літератури Гайнудіновій Раїсі Костянтинівні директор КЗК «Покровська бібліотека» Віра Іванівна Штепенко вручила подяки та подарунки на згадку про активну участь у відзначені ювілею Лесі Українки в нашій громаді. Спонсором конкурсу стала покровська підприємиця Головко Тетяна Миколаївна, якій ми дуже вдячні за небайдужість, щедрість і співпрацю з бібліотекою.

Для учасників заходів було проведено огляд книжкових новинок щодо творчості улюбленої поетеси.

Переглянути фото

переглядів: 851 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *