Дія.Цифрова освіта

Новини

11 січня 2020 року був підписаний меморандум між Міністерством цифрової трансформації та Українською Бібліотечною Асоціацією, завдяки якому близько 6000 комп’ютеризованих бібліотек по всій країні долучилися до Національного проєкту Освітньої онлайн платформи «Дія. Цифрова освіта». Наша бібліотека також стала офіційним хабом проєкту.

Хаби цифрової освіти — це місця, куди може завітати кожен громадянин, безкоштовно отримати доступ до сайту «Дія.Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності.

У партнерстві з платформою ми спільно прагнемо до відкритості, маємо на меті надавати всім охочим безкоштовний доступ до Національної онлайн-платформи та допомагати опанувати цифрові навички на базі бібліотеки.

Платформа «Дія. Цифрова освіта» пропонує онлайн-курси, що проходять в форматі освітніх серіалів. На платформі вже понад 20 освітніх серіалів для різних вікових категорій. Згодом на платформі з’являться прогресивні курси для різних спеціалізацій, lifestyle-курси та курси нових цифрових професій. Запрошуємо жителів Покровської територіальної громади до нашої бібліотеки (після зняття карантинних обмежень, про що буде сповіщено на нашому сайті та на сторінці бібліотеки у фейсбуці). Ви зможете скористатися технічним оснащенням для проходження онлайн-курсів та кваліфікованою допомогою консультантів. А поки ви можете спробувати працювати з платформою вдома, якщо у Вас є така можливість на сайті «Дія. Цифрова освіта».

переглядів: 905 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *