«Край, що надихає»

Новини

Щорічні літературні конкурси,які організовує поетичний клуб «Ліра» стають активним рушієм літературного процесу нашого краю і користуються популярністю. В них залюбки беруть участь не тільки покровчани, а й творчі люди з інших міст і сіл України.

В цьому році за підтримки голови селищної ради Світлани Анатоліївни Спажевої клуб «Ліра» оголосив літературний конкурс на кращу авторську легенду про Покровщину «Край, що надихає».

Ми щиро вдячні всім хто надіслав роботи на конкурс і поділився своїми думками, своїми почуттями, своєю творчістю…

Як правило, щорічні літературні конкурси, проведені поетичним клубом запалюють нові зірки на літературному небосхилі Покровщини. Цей конкурс не став винятком. Вперше в ньому взяв участь наш земляк, вірші якого неодноразово друкувалися в місцевій газеті, Микола Григорович Різніченко.

До складу журі конкурсу увійшли донедавна коректор газети «Покровський край» Інна Володимирівна Пазій, бібліограф КЗК «Покровська бібліотека» Лариса ВікторівнаТаращук, завідуюча філією Олександрівська сільська бібліотека Тетяна Василівна Бугай, координатор роботи поетичного клубу Валентина Адамівна Чепурко. Очолювала роботу журі літературний працівник, журналіст газети «Покровський край» ЛюдмилаАндріївна Федоренко. Конкурс відбувався анонімно, тож імена авторів робіт члени журі взнали лише після підбиття підсумків.

На урочистому засіданні по підбиттю результатів конкурсу, як відбулося в покровській бібліотеці, виступила координатору роботи поетичного клубу «Ліра» В.А. Чепурко, яка активно проводить велику роботу з популяризації здобутків поетичного клубу, залученні нових членів і має багато творчих задумів.

Для оголошення результатів літературного конкурсу «Край що надихає» ведуча, Ольга Котенко надала слово голові журі Людмилі Андріївні Федоренко.

Цього року в конкурсі взяли участь дев’ять учасників, які подали 21 творчу роботу. Для участі в конкурсі журі відібрало чотири поетичні і п’ять прозових робіт, по одному кращому твору від учасника в якому відображена місцева легенда, переказ, і ці роботи відповідали умовам конкурсу.

Номінацією «Ліричний голос Покровщини» відзначено поета Миколу Бондаренка. Особливою номінацією «Поетична гордість краю» відмічено майстра поетичного слова Олексія Гасенка.

Перше місце в жанрі «поезія» отримала і стала переможницею Надія Дмитренко «Легенди не вмирають». Друге місце посів дебютант цьогорічного конкурсу Микола Різніченко. В номінації «проза» четверте місце з однаковою кількістю балів отримали Валентина Пономарьова і Микола Корявець. Третє місце за кількістю балів присуджується Юрію Ніколаєнко. Друге місце присуджується Ірині Фінчук-Цвіркун. Перше місце зайняла і стала переможницею Валентина Литвиненко, надіславши на конкурс цикл легенд «Легендам вірити не мусиш, та в пам’яті їх збережи…»

Нагородження переможців і учасників конкурсу провела селищний голова Світлана Анатоліївна Спажева, яка завжди підтримує всі творчі задуми наших літераторів і, взагалі, талановитих і творчих жителів нашої громади.

Підсумки конкурсу підбито, та до червня місяця ми продовжуємо приймати авторські легенди, перекази, оповідання. Кращі твори будуть опубліковані в черговому випуску альманаху «Покровське видноколо».

переглядів: 880 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *