Отримали новинки від Українського інституту книги

Новини

На початку цього року книжкові фонди Покровської бібліотеки отримали 827 примірників нових книжок, завдяки Українському інституту книги який обрав нашу бібліотеку для поповнення бібліотечних фондів. Усього ж в Україні отримають нові книги 600 бібліотек, які пройшли спеціальний відбір. Під час відбору враховували нашу роботу в умовах карантину, активність у соцмережах, вміння висвітлити заходи, які відбуваються у бібліотеці. У минулому році ми отримали спеціальний перелік книг, за яким обирали необхідну літературу. Книги, які отримала бібліотека, виключно нові видання 2019, 2020 і навіть 2021 року. Зараз усю літературу обробляють у відділі комплектування.

Книги, які потрапили до бібліотеки завдяки інституту ми не переплутаємо, оскільки на кожній є спеціальна наліпка на якій зазначено «Ця книга у бібліотеці завдяки УІК».

Значна частина книжок, а це більше п’ятисот — дитяча література. Книги цікаві, з яскравими ілюстраціями. Є багато книжок для дітей з особливими потребами, з психології, з порадами для батьків, вчителів, література, яку використовують за шкільною програмою, Серед книжок для дорослих більше художньої літератури. Художня проза українська та зарубіжна, вічна класика, гучні бестселери, есеї, нон-фікшн та мотивуючі твори — тут розмаїття на будь-який смак.

Найближчим часом ці книги з’являться на поличках бібліотеки. Вас очікує зустріч з новими книгами!

переглядів: 1,800 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *