Всесвітній день футболу

Краєзнавство

Футбол надзвичайно цікавий вид спорту, який всебічно розвиває людину, загартовуючи тіло, характер і волю.

Для багатьох людей футбол став не просто грою, а стилем життя професією або захопленням. В цю гру грають професійні гравці і незлічена кількість любителів. А скільки вболівальників збирають матчі улюблених команд, даруючи вболівальникам чудову насолоду від красивої гри.

Можна написати багато гарних слів про цей вид спорту, але, найголовніше, що він об’єднує нас всіх під одним прапором, ім’я якому ФУТБОЛ!

Вітаємо всіх майстрів шкіряного м’яча , пропагандистів найпопулярнішого виду спорту на Покровщині. Бажаємо успіхів, перемог і яскравих вражень від улюбленої гри.

Покровська бібліотека пропонує ознайомитися з унікальною книгою «FIFA 100 лет. Век футбола», яку люб’язно надав нам відомий на Покровщині ветеран футболу С.І.Волков. В книзі розповідається про зародження Федерації FIFA, її діяльність і розвиток, про історію футболу, який став спортом номер один у всьому світі. Це захоплююча розповідь про те, як футбол став найбільшою пристрастю планети, в книзі робиться спроба вияснити чому жоден спортивний захід не зміг розбудити в людях такі сильні і щирі емоції.

Автори книги допоможуть розібратися у всіх тонкощах цієї надзвичайної гри, познайомлять з фаворитами та іх особистим життям. В книзі розміщено багато рідкісних і унікальних світлин, іллюстрацій і малюнків.

Для любителів і цінителів футболу знайомство з цією книгою буде справжньою насолодою.

переглядів: 2,616 

1 thought on “Всесвітній день футболу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *