Ювілей популярного українського письменника

Новини

Сьогодні сучасному українському майстру детективного жанру Андрію Кокотюсі виповнюється 50 років. Він народився 17 листопада 1970 року в місті Ніжин. Свій перший художній твір майбутній письменник написав у 7 років, до 12 років читав і писав тільки казки. В юності мріяв стати бібліотекарем. Закінчив факультет журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Перша книга «Шлюбні ігрища жаб» побачила світ 1996 року. Він автор понад 70 художних та публіцистичних книг, працює переважно в гостросюжетних жанрах: детективному, пригодницькому, історичному. Кіносценарист, член Спілки кінематографістів України та Української кіноакадемії. Кілька років поспіль входить до десятки авторів, чиї твори є лідерами продажу в Україні, за що у 2012 році відзначений як «Золотий письменник». Неодноразовий лауреат та володар «Гран-прі» міжнародного конкурсу «Коронація слова». Пише українською і російською мовами. Живе і працює в Києві.

В фонді нашої бібліотеки творчість Андрія Кокотюхи представлена досить широко. Ви можете ознайомитися з циклом ретродетективів незвичайних пригод Клима Кошового у книгах «Адвокат із Личаківської», «Привид із Валової», «Автомобіль із Пекарської», «Різник із Городоцької», місцем дії описаних у них обрано Львів початку ХХ століття, серія «Ретророман».

 Адвокат із Личаківської  Привид із Валової  Автомобіль із Пекарської  Різник із Городоцької

Історичні романи «Таємне джерело», «Червоний», «Червоний. Без лінії фронту»; «Біла ніч», «Чорний ліс: українські хроніки 1943 року» «Багряний рейд»; «Охота на маршала».

Таємне джерело Червоний Червоний. Без лінії фронту Біла ніч

Чорний ліс: українські хроніки 1943 року Багряний рейд Охота на маршала

Пригодницькі романи: «Чужие скелеты», «Легенда о Безголовом», «Таємні таємниці».

Чужие скелеты Легенда о Безголовом Таємні таємниці

Детективний трилер «Повний місяць», перший український готичний детективний роман «Темна вода», кримінальний роман «Останній контракт».

Повний місяць Темна вода Останній контракт

Історико-біографічні розвідки «Іван Кожедуб» та «Леонід Кравчук».

Іван Кожедуб Леонід Кравчук

Запрошуємо вас до знайомства з книгами популярного українського письменника Андрія Кокотюхи та пропонуємо вам поділитися своїми враженнями від прочитаного на нашому сайті.

Зав. відділом обслуговування Котенко О.І.

переглядів: 981 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *