Всесвітній день молоді

Новини

10 листопада 1945 року у Лондоні відбулася Всесвітня конференція молоді, на якій була заснована Всесвітня федерація демократичної молоді. На честь цієї події і було започатковано Всесвітній день молоді.

З того часу міжнародне об’єднання молодіжних організацій — є центром міжнародного демократичного молодіжного руху, який об’єднує молодих людей усього світу без відмінності політичних і релігійних поглядів, расової та національної належності.

Ця організація невпинно бореться за права молодих людей в усьому світі. Адже у багатьох країнах, вони дійсно цього потребують. У Всесвітній день молоді проходить безліч заходів, які носять інформативний характер. Це конференції, з’їзди, фестивалі, на яких можна знайти друзів із різних куточків планети, об’єднаних однією метою і відчути в своїх руках силу для побудови справедливого світу.

Найбільш відомими і популярними стали Всесвітні фестивалі молоді і студентів, що традиційно проводяться раз на три-чотири роки. Перший фестиваль відбувся в 1947 році у Празі. Це був наймасштабніший захід, і є самим тривалим в історіі фестивального руху, бо відбувався протягом 6 неділь. Тоді на фестиваль з’їхалися сімнадцять тисяч учасників з 71 країни. Відтоді вже 19 фестивалей було проведено в багатьох країнах Європи, Азії та на Американському континенті, значно збільшилася кількість учасників та представництво країн.

Серед багатьох свят, які відзначають всі країни світу Всесвітній день молоді особливе та унікальне свято, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли молода людина починає самостійне життя, ухвалює перші власні рішення. Згідно з Законом України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», до молоді належать громадяни віком від 14 до 35 років.

З нагоди свята бажаємо усім молодим людям успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, міцного здоров’я, незалежних думок та сил, бажаємо впевнено йти до своєї мети і якнайкраще реалізувати потенціал своїх можливостей.

Зав. відділом обслуговування Котенко О.І.

переглядів: 900 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *