«Шляхом незалежності, шляхом розбудови»

Новини

Напередодні державних свят України Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України в читальній залі Покровської бібліотеки проведено годину державності «Шляхом незалежності, шляхом розбудови». В святково прикрашеній залі працівники бібліотеки зустрічали покровських поетів, нашу гостю, талановиту землячку Марію Лимарь і всіх шанувальників літературного слова.

Захід проходив з дотриманням всіх вимог адаптивного карантину.

Під час проведення заходу демонструвалася презентація «23 серпня День державного Прапора України»; самодіяльні поети читали свої патріотичні і натхненні вірші, в яких лунала повага і гордість за свою героїчну, а під час, драматичну історію козацтва, любов до рідної землі, проникливі рядки до матері і жінки; демонструвався відеоролик, який виготовили працівники Покровської бібліотеки присвячений, громадському діячу, який поклав своє життя за незалежність України, видатному поету-шестидесятнику, нашому земляку Івану Сокульському.

Тема відстоювання незалежності, збереження цілісності держави та шляхів її розквіту хвилювала всіх присутніх, тож захід проходив в активному спілкуванні та жвавій дискусії.

Прикрасив захід виступ нашої землячки Марії Лимарь, яка сьогодні здобуває освіту у Польщі. Марія чарувала присутніх грою на гітарі, виконанням власної пісні і читанням Адама Міцкевича польською мовою.

Переглянути фото на Фейсбуці

Напередодні державних свят України Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України в читальній залі Покровської…

Gepostet von КЗК «Покровська бібліотека» am Samstag, 29. August 2020

переглядів: 1,027 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *