Презентація нової книги Валентини Чепурко «Малюнок художника»

Новини

В наш непростий час ми все одно прагнемо позитиву, приємних емоцій, зустрічей з прекрасним, які надихають, окриляють. Ясного літнього дня в Центральному парку селища відбулося справжнє літературно-мистецьке свято. Поводом для цієї події стало видання нової книги Валентини Чепурко (Ядвіги Сонячної) «Малюнок художника».

Для кожного письменника, поета видання своєї книги — важливий етап, вінець творчості. Кожен прагне щоб його творче надбання стало доступним для людей.

Цьому сприяє як письменницький, поетичний талант наших земляків, так і небайдужість меценатів, за кошти яких, як правило, і бачать світ нові книги.

Валентина Чепурко авторка чотирьох поетичних збірок постала в амплуа прозаїка під ім’ям Ядвіга Сонячна. Побачила світ книга оповідань «Малюнок художника», до якої увійшли замальовки, бувальщини та повість-спогад нашого земляка, ветерана Другої світової війни Василя Антоновича Шульги, в художній обробці пані Валентини.

Книга видана Запорізьким видавництвом Ольги Меркулової, яка є видавчинею вже кількох книжок покровських авторів. Щиру передмову написала Т. Бугай.

Книга яскрава, сонячна не тільки на вигляд. Вона насичена теплом, любов’ю до людей, до рідної землі, пронизана великою вірою у вічні цінності щирих людських відносин. Як художник на полотні фарбами відтворює миті, так і Валентина Адамівна в своїх оповіданнях за допомогою слова малює життя друзів і односельців, знайомих і рідних людей в розмаїтті доль і характерів, фіксує миті життя, що колись стануть пам’яттю, історією, цінністю. Кілька оповідань навіяні спогадами про свій рід, дідів, бабусь. Щемливі і бентежні спогади дитинства.

І приємно, що саме в день народження пані Валентини 3 серпня відбулася презентація її нової книги.

Героїню свята вітали теплими словами і з днем народження, і з виданням нової книги. А гостей було багато. Вітання звучали від Покровського селищного голови С.А. Спажевої, видавчині О.Г. Меркулової, волонтерки і меценатки В.П. Процан, директорки бібліотеки В.І. Штепенко, завідувачки сектором культури Покровської РДА Н.О. Разгулової, директорки музичної школи Л.С. Мицик, колеги по роботі старшого фельдшера швидкої допомоги Людмили Миколаївни Кісенко

Валентина Адамівна є координатором клубу покровських поетів «Ліра» завдяки її енергійності, небайдужості значно пожвавилося літературне життя на Покровщині, збільшується кількість людей, які займаються літературною творчістю, проводяться літературні конкурси, виходять нові книги місцевих авторів. Від членів клубу вітання, вірші звучали від Ірини Фінчук-Цвіркун, Надії Дмитренко, Віктора Польського, Юрія Ніколаєнка, Надії Білозуб, Людмили Федоренко, Інни Рибалко. Вітали Валентину Чепурко й колеги по перу, друзі з Запорізького творчого об’єднання «Стежина» і Широківської ОТГ письменники Наталя Літош і Олександр Чорновол. Гарний подарунок — ексклюзивну вишиванку пані Валентині подарувала вишивальниця Людмила Боярчук. Схвильовано зустріла пані Валентина привітання від найрідніших — сина Сергія та онуків Влада і Тимура.

Прикрасили свято піснями і інструментальними композиціями Ірина Казидуб, Дмитро Кравець, мішаний ансамбль «Дніпряни» та жіноче тріо «Мальви» Олександрівського СБК. Зачарував своєю скрипкою Тимофій Мицик. Віктор Чичикало наповнив весь зелений майданчик співом своєї гітари. Сергій Пилипенко душевно виконав свою пісню на слова В. Чепурко

Дякуємо за допомогу в проведенні свята Покровському центру дозвілля.

Переглянути фото заходу

Ясного літнього дня в Центральному парку селища відбулося справжнє літературно-мистецьке свято. Поводом для цієї події…

Gepostet von КЗК «Покровська бібліотека» am Dienstag, 4. August 2020

переглядів: 1,146 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *