Регіональний проект «Портал «ДніпроКультура»

Новини

З початку 2017 року співробітники Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки започаткували портал «ДніпроКультура» — просвітницький проект, присвячений культурі Придніпров’я загалом і сучасної Дніпропетровської області зокрема.

На Порталі «ДніпроКультура» розміщуються матеріали про цікаві культурно-мистецькі події краю, видатних діячів творчих професій, публікуються нариси з історії Дніпропетровщини, розповіді про пам’ятки культури та природи, театри, музеї, бібліотеки. Окремо можна почитати про мистецьке та літературне життя регіону. Наповнення порталу організовує Координаційна рада ДОУНБ, до якої входять провідні фахівці бібліотеки. Матеріали готують як співробітники ДОУНБ, так і її активні користувачі та партнери: вчені, журналісти, письменники, краєзнавці, заклади культури, громадські організації, творчі об’єднання та інші.

14 липня для бібліотечні працівникі Покровської ОТГ взяли участь в обласному зональному семінарі-тренінгу у режимі онлайн «Регіональний проект «Портал «ДніпроКультура»: підготовка матеріалів та наповнення контенту».

У програмі заходу: регламент та зміст роботи ресурсу й віртуальна екскурсія Порталом; програмно-технологічні вимоги до підготовленого матеріалу; аналіз виконаних завдань на прикладі підготовлених публікацій для обласного конкурсу на кращу інтернет-публікацію «Вернісаж талантів: декоративно-ужиткове мистецтво».

Йшлося й про створення якісних авторських фотодокументів для публікацій.

Спікери: заступник директора з наукової роботи Тетяна Абраїмова, заступник директора з питань автоматизації Ганна Крупій, вчений секретар Юлія Зюлева, завідувач відділу наукової організації і методики бібліотечної роботи Ірина Луньова.

Організатор семінару-тренінгу — відділ наукової організації і методики бібліотечної роботи.

Фото у Фейсбуці

14 липня для бібліотечні працівникі Покровської ОТГ взяли участь в обласному зональному семінарі-тренінгу у режимі…

Gepostet von КЗК «Покровська бібліотека» am Dienstag, 14. Juli 2020

переглядів: 1,295 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *