Нещодавно до Покровського завітали гості з Дніпра: Аліна Леонідівна Залевська, завідувачка редакційно-видавничого відділу ДОУНБ, Олександр Вікторович Харлан, кандидат архітектури, завідувач кафедри дизайну та реконструкції архітектурного середовища Придніпровської академії будівництва та архітектури, краєзнавець, історик архітектури і Ігор Олександрович Кочергін, голова Дніпропетровської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, начальник Південно-східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті України, доктор історичних наук, доцент.
Гості відвідали Покровський історико-краєзнавчий музей, Покровську бібліотеку, туристично-інформаційний центр. Познайомилися з колективами бібліотеки та музею. Пройшлися туристичним маршрутом по Покровському та Олександрівці
В Покровському історико-краєзнавчому музеї, гості ознайомилися з експозиціями з цікавістю спілкувалися з директоркою музею Тетяною Василівною Перервою, обговорювали питання краєзнавчих досліджень Покровщини.
В бібліотеці директорка Віра Іванівна Штепенко розповіла про нові форми роботи бібліотеки та перемогу у грантових проєктах, роботу ТІЦу. Гості ознайомились з книжковими фондами, зокрема, краєзнавчими, і формами роботи Покровської бібліотеки, відзначили високий рівень надання бібліотечних послуг читачам, організацію комфортних місць для роботи, читання і дозвілля. Подарували літературу, видану Українським інститутом національної пам’яті та редакційно-видавничим центром КЗК «ДОУНБ».
За їхніми словами були приємно вражені гостинністю і теплим прийомом у музеї та бібліотеці, допомогою у підборі матеріалу, організацією змістовної екскурсії Покровським у супроводі краєзнавця Геннадія Григоровича Мицика та директорки музею Перерви Тетяни Василівни. Протягом дня годі було встигнути відвідати всі локації, тож сподіваємося на подальші зустрічі.
Для працівників музею і бібліотеки, місцевих краєзнавців спілкування з дніпровськими істориками, краєзнавцями, було дуже цікавим, корисним, джерелом нових ідей по розвитку туристичного напрямку громади та краєзнавчої роботи.
переглядів: 1,270