Конституція — основний Закон держави

Новини

День Конституції — державне свято щорічно відзначається 28 червня на честь ухвалення Конституції незалежної України. Основний Закон Держави Україна був ухвалений у 1996 році на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. Основний Закон затвердив важливі атрибути і поняття державності — гімн, герб, державна мова, суверенітет, унітарність, непорушність державних кордонів. Конституція України це символ єдності українського народу, його розвитку та віри у майбутнє, символ високого патріотизму.

Конституція — це не лише Закон законів, це — серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в життя українців, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.

Наша бібліотека не може, поки що, провести заходи, присвячені Дню Конституції в стінах закладу, тому ми за згодою ЦНАП Покровської ОТГ взяли участь у їхньому флешмобі, присвяченому Дню Конституції України та Дню молоді, і організували книжково-ілюстративну виставку «Конституція — основний Закон держави». На ній представлені книги, періодичні видання про процес державотворення в Україні, історію Конституції. Окремий розділ виставки представляють видання про конституційні права, свободи та обов’язки людини і громадянина.

Наша бібліотека не може, поки що, провести заходи, присвячені Дню Конституції в стінах закладу, тому ми за згодою ЦНАП…

Опубліковано КЗК «Покровська бібліотека» Пʼятниця, 26 червня 2020 р.

переглядів: 940 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *