В серцях і віршах пам’ять про війну. Микола Корявець «Заслон», «Пам’ть загиблим»

Новини

У рамках онлайн-акції до 75-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «В серцях і віршах пам’ять про війну» свої вірші «Заслон», «Пам’ть загиблим» читає Микола Корявець.

Микола Олексійович Корявець народився у мальовничому селі Підгаврилівка Покровського району у селянській сім’ї. З дитячих років займався спортом, багато читав, друзі і однокласники, за математичні здібності, називали його «Лобачевским». З дитинства закоханий у степові простори, людей, які поєднали свою долю з селом.

Микола Олексійович цікавиться історією взагалі, історією рідного краю зокрема, вивчає козацьку добу, відгукується на події в житті країни, пише вірші на патріотичну тематику. Відчувається своєрідне прагнення осмислити життя та своє місце в ньому, його турбують проблеми сьогодення, доля людей, що живуть поряд з ним, доля України. Його вірші адресовані простим людям, трудівникам, хліборобам – як мовиться «людям від землі», тому мабуть і взяв собі псевдонім – Микола Степовий, бо все його життя пов’язане з селом. Його поезія проста і доброзичлива, він намагається подарувати людям радість, тому так багато в нього присвят, побажань.

Читає «Заслон», «Пам’ть загиблим»

переглядів: 840 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *