День Пам’яті та примирення

Новини

8–9 травня ми будемо відзначати День Пам’яті та примирення і зустрічати 75 річницю Перемоги над нацизмом у Другої світової війни. День Перемоги! Його урочистим салютам не замовкнути у віках, його сльозам радості не забутися ніколи. Адже цей травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру, свято визволення планети від нацизму.

День Перемоги лишається одним з найсвітліших, найсвятіших і найбільш хвилюючих свят.

Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто з тяжкими боями пройшов фронтовими дорогами до Перемоги, тих, хто назавжди залишився на полі бою, тих, хто зранений повернувся додому і рано помер від фронтових ран. Вічна їм пам’ять і слава.

Ми вклоняємося матерям, які в полум’ї війни втратили найдорожче – своїх синів. Вдовам – жінкам високої краси, які вірно чекали з війни своїх чоловіків, коханих. Згадуємо дітей війни, дитинство яких було вкрадено найжорстокішою і найстрашнішою Другою світовою війною.

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у війні 1939–1945 років.

Рідіють ряди ветеранів, але не зникає з пам’яті людської, не йде у забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над коричневою чумою. Можна по-різному ставитися до подій тієї війни, по-різному її називати, але хіба можна забути про тих воїнів, хто віддав своє життя заради щастя інших? Пам’ять людська повинна жити і лишати прийдешнім поколінням ці сторінки історії.

Хочеться зібрати всі квіти землі і покласти їх до ніг ветеранів і подякувати за той подвиг, який дав надію на мирне життя та на світле майбутнє. Нехай же білим голубом лине у вись глибока сердечна вдячність тим, хто дарував нам щастя відчути мирний, щасливий весняний подих Перемоги. 

переглядів: 799 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *