«Юний турист-краєзнавець» в бібліотеці

Новини

Заняття активним відпочинком, зокрема туризмом завжди популярні серед молоді. В Покровській бібліотеці, на базі якої створено туристично-інформаційний центр, в коворкінгу відбулися заняття гуртка Покровського ВТЦДЮ «Юний турист-краєзнавець», яким керує Володимир Григорович Давиденко. На заняттях діти оволодівають навичками в’язання спеціальних мотузкових вузлів, знайомляться з особливостями маршрутів на різних гірських масивах, які популярні серед туристів, з етнографією і звичками народів різних країн, вивчають базову підготовку з пішохідного туризму: методику проведення походів, туристичне спорядження, тощо.

Заняття туризмом знайомить дітей з природою, пам’ятками культури, історією і сучасним нашої країни, привчає до спостереження за природою, турботливого ставлення до екології. Також це й фізичний розвиток, навички орієнтування на місцевості, навчання основ топографії, вивчення гігієни, долікарської медичної допомоги потерпілому та вправ з фізичної культури.

Навчання у туристичному гуртку сприяє вихованню дбайливого, шанобливого ставлення до природи, флори та фауни, народних традицій рідного краю; популяризації туризму, працелюбства, почуття самостійності, впевненості в собі, вміння діяти в екстремальних ситуаціях, які можуть виникнути в їх подальшому житті.

Переглянути фото у фейсбуці

Заняття активним відпочинком, зокрема туризмом завжди популярні серед молоді. В Покровській бібліотеці, на базі якої…

Опубліковано КЗК «Покровська бібліотека» Субота, 22 лютого 2020 р.

переглядів: 769 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *