Вікімарафон 2020

Новини

28 січня КЗК «Покровська бібліотека» долучилася до Всеукраїнського Вікімарафону 2020 — наймасштабнішої акції з редагування Вікіпедії України, яка триває з 26 січня до 1 лютого 2020 року.

До читальної зали бібліотеки під час проведення марафону завітали 8 учнів різних груп ВПУ №75, які взяли участь у Вікімарафоні створивши 5 нових статей.

Участь у цьому Вікімарафоні може взяти кожен охочий: для цього необхідно написати нову статтю на будь-як тему. Для новачків була доступна сторінка Вікіпедії, яка пояснює ключові засади енциклопедії та дозволяє легко створити статтю через «Майстер написання статей». Також можна зробити переклад відсутньої в українському розділі статті з іншого мовного розду за допомогою інструменту «Переклад». Всі статті мають відповідати критеріям значимості, бути написаними на підставі авторитетних джерел та посилатись на них, не порушувати авторського права, а також дотримуватись нейтральної точки зору й не містити оригінальних досліджень.

В ході заходу бажаючі мали можливість поспілкуватися з волонтером Української Вікіпедії, поставити запитання щодо правил і вимог створення статей та написати разом статті, редагувати науково-популярні статті для Українського сектору Вікіпедії, створити свої власні дописи або перекласти матеріали з іншомовних розділів українською. Інтелектуальні зусилля учнів дали вагомий результат, були створені наступні статті:
Серце-викривач
Танок скелетів
Обличчя Фюрера
Білосніжка (1933)
Севільский кролик

Переглянути фото у фейсбуці

28 січня КЗК «Покровська бібліотека» долучилася до Всеукраїнського Вікімарафон 2020 — наймасштабнішої акції з…

Опубліковано КЗК «Покровська бібліотека» Середа, 29 січня 2020 р.

переглядів: 996 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *