«А той третій празник — Свято Водохреща»

Новини

В читальній залі бібліотеки на перше засідання поетичного клубу «Ліра» в новому році зібралися місцеві літератори, любителі поезії. Всі були в піднесеному настрої, тому що зустріч була присвячена з дитинства улюбленим зимовим святам. В ці день віриться в чудо, в краще майбутнє, перемогу добра і любові. Завідувачка відділу обслуговування Ольга Котенко почала вечір з розповіді про свята, про традиції і обряди. Наші гості з Олександрівського будинку культури Олег Ляшенко, Ірина Казидуб співали пісні, присвячені зимі. Поет і композитор Олексій Гасенко аккомпонував на піаніно Валентині Ковнір, яка виконала його пісню, та Надії Дмитренко, яка заспівала вінок улюблених пісень.

Координатор клубу Валентина Чепурко розказала про успіхи і досягнення наших поетів в минулому році, які стали переможцями або увійшли у фінал місцевих, обласних, республіканських літературних конкурсів, навіть запрошені до участі в міжнароднім конкурсі. Цей рік також був багатий на видання книжок місцевих авторів.

Поети читали свої вірші, ділилися цікавими думками, вітали зі святом.

Ну яке свято без вікторин, ігор і жартів! Талановито, артистично виконали гумористичну мініатюру «Свахи» Надія Білозуб та Ірина Фінчук-Цвіркун, чим неабияк повеселили присутніх.

Валентина Чепурко виступила сценаристом і режисером бліц-вистави «Теремок», яка розвеселила як акторів, так і глядачів. Дуже цікаво і весело відбулася гра — колективне написання розповіді про те, як святкують у Покровському зимові празники.

Приємні слова і побажання були сказані гостями клубу вони підкреслили, що творчі люди — це душа громади і їх треба підтримувати і оберігати.

В читальній залі бібліотеки на перше засідання поетичного клубу «Ліра» в новому році зібралися місцеві літератори, любителі поезії.Деталі читайте на сайті: https://pokrlib.org/?p=333

Опубліковано КЗК «Покровська бібліотека» Середа, 15 січня 2020 р.

переглядів: 864 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *