Презантовано туристичні можливості Покровщини

Новини Туристично-інформаційний центр

28 грудня в КЗК «Покровська бібліотека» було презентовано можливості Покровської ОТГ щодо розвитку туристичного напрямку, який є одним із завдань Стратегії розвитку нашої громади. Реалізація даного проекту стала можливою за підтримки програми DOBRE на умовах співфінансування селищної ради (придбано велосипеди, в т.ч. 2 з дитячими візочками, велошлеми, аптечки, туристичні палатки, каремати, інформаційно-туристичні знаки, вказівники, відеокамеру).
На заході були присутні мешканці громади, які зацікавлені у розвитку даного напрямку на нашій території.

Зустріч розпочалася в приміщенні Покровської бібліотеки, в якому було презентовано роботу туристично-інформаційного центру (ТІЦ), де зібрано весь інформаційний та довідковий матеріал для потенційних туристів. У фойє Покровського центу дозвілля продемонстровано вироби майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, а всі бажаючі мали змогу ознайомитися із запропонованими потенційним туристам майстер-класами народних умільців Покровщини. Далі присутніх запросили в обрядову залу, де на них чекав справжній туристичний оазис, адже саме тут кожен мав можливість на власні очі ознайомитися із 4-ма туристичними маршрутами: буремна Покровщина кінця 19 початку 20 століття; козацькими стежками Покровщини; кемпінговим; велосипедним (або пішим). Більш детально з маршрутами можна ознайомитися в ТІЦ та у відповідному розділі нашого сайту.

По завершенню заходу всі присутні мали змогу скуштувати козацький куліш та поласувати смаком славнозвісного покровського меду та молока.

Переглянути фото заходу

ПРЕЗЕНТОВАНО ТУРИСТИЧНІ МОЖЛИВОСТІ ПОКРОВЩИНИ28 грудня в приміщенні Покровського центру дозвілля було презентовано…

Gepostet von Покровська об'єднана територіальна громада am Samstag, 28. Dezember 2019

переглядів: 878 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *