«Починайте з поетичних мрій»

Новини

10 грудня в читальній залі Покровської бібліотеки відбулася творча зустріч з самодіяльною поетесою Іриною Фінчук-Цвіркун «Починайте з поетичних мрій». Героїню нашої зустрічі прийшли підтримати і привітати колеги по перу самодіяльні поети, працівники бібліотек громади та учні 9-А класу Покровської гімназії. Розпочала зустріч завідуюча відділом обслуговування Котенко О.І., яка ознайомила присутніх зі сторінками біографії Ірини Вікторівни, її стрімким і яскравим злетом до поетичної когорти Покровщини.

Присутні з захопленням слухали Ірину Юріївну, яка дотепно, артистично розповідала про свій поетичний шлях, читала багато віршів, про Україну, кохання, дітей. Її виступ супроводжувався демонстрацією відеороліків на екрані. Було дуже приємно, що готуючись до цього заходу, учні підготували поетично-музичну композицію «Україна нездоланна», де використали вірші героїні нашої зустрічі І.Ю. Фінчук-Цвіркун та «Мелодію» Скорика.

Приємні хвилини спілкування з мистецтвом дарувала присутнім Анна Чопенко, яка чудово грає на скрипці і майстерно володіє грою на фортепіано.

На зустрічі панувала дружня тепла атмосфера. Було багато охочих сказати добрі слова Ірині Юріївні її віршам. Море квітів та дарунків отримала героїня нашого заходу. Ірина Юріївна дарувала збірку поезій викладачів ВПУ-75 «Все, що душа довірила словам», куди увійшли твори Ірини Фінчук-Цвіркун з автографами учням, гостям, Покровській бібліотеці.

Творчу атмосферу в читальній залі створювали книжкова виставка «Душа у творчості іскриться», де були представлені колективні збірки лірівців: літературно-мистецький альманах «Покровське диво коло», «Поетичне намисто Покровщини» та колективна збірка поезій викладачів ВПУ-75 «Все, що душа довірила словам», куди увійшли твори Ірини Фінчук-Цвіркун та виставка художніх робіт учасниці ізостудії «Юний художник» Покровського центру дозвілля Марини Дєд.

На завершення заходу учасники зустрічі радо брали участь у фотосесії.

Переглянути фото у фейсбуці

10 грудня в читальній залі Покровської бібліотеки відбулася творча зустріч з самодіяльною поетесою Іриною Фінчук-Цвіркун «Починайте з поетичних мрій».Деталі на сайті: https://pokrlib.org/z-poetychnykh-mriy

Опубліковано КЗК «Покровська бібліотека» Середа, 11 грудня 2019 р.

переглядів: 969 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *